Hudební skupina "Chorus" byla založena roku 1992 a v letošním roce oslaví 20. narozeniny. V průběhu těchto let se v ní vystřídalo mnoho výborných hudebníků a zpěváků. Kapela působí po celé České republice na akcích typu plesy, svatby, taneční zábavy, společenské akce, rauty, rodinné oslavy, atd.
V roce 2000 zakládá kapelník k tomuto tělesu další orchestr SWING KING BAND, který čítal sedmnáct členů a byl zaměřen na swingový žánr, jako koncertní kapela (více v historii).
Posledních 10 let také působí jako doprovodná kapela při tanečních kurzech v Chrudimi, kde má své kořeny. Na přání pořadatele, druhu akce a finančních možností zadavatele je kapela přizpůsobivá v počtu hráčů od dua až po sextet.

Dlouholetá zkušenost hudebníků v mnoha hudebních žánrech a profesionální aparatura je zárukou kvalitní hudební produkce a dobré zábavy.

Moderujeme všechny typy akcí a zajišťujeme kulturní program (kouzelnická vystoupení, hadí ženu, ohňostroj, revival kapely, známé celebrity, vystoupení "železného muže", barmanská show, a mnoho dalších).

Hudební doprovod při svatebním obřadu "trochu jinak" - klávesy, tenor saxofon.

Na svatbách Vám zajistíme spousty netradičních zážitků (let balónem, tandemový seskok, jízda veteránem, limuzínou, dražba podvazku, poznávání ženicha a nevěsty, pěvecké soutěže, výuka tanců a další).

Těšíme se na Vás...

...příště právě u Vás.

Jaromír Bečka, kapelník